Zákaznické recenze – 10 tipů pro září

Ani srpnová parna vás neodradila od toho, abyste nám posílali hodnocení našich produktů. A my si toho považujeme 🙂 Děkujeme vám, těšíme se na další vaše postřehy a představujeme desítku šampionů pro září:

Vložka Denní Line Meracus 

“Velmi příjemný svrchní materiál, dobrý střih a krásné potisky na nepropustné vrstvě. Mám dva kousky, které patří k mým nejoblíbenějším.”

Zuzana

35000-vlozka-denni-line-meracus

Kolíčky na prádlo 24 ks EcoForce

“Kolíčky mám už několik let.  Ani jeden se mi nerozbil, když nepočítám ty, které manžel přejel sekačkou:-). Naprostá spokojenost. Lepší jsem ještě neměla. Jsou stejné jako po zakoupení, je dobré je po sebrání prádla uklízet domů.”

Jana

19429-koliatky-na-pradlo-24-ks-ecoforce

Kalhotková plena suchý zip Petit Lulu

“Nejlepší kalhotková plena. Gumičky kolem nožiček neškrtí a je poměrně velká, takže se krásně přizpůsobuje rostoucímu dítěti.”

Denisa

36626-kalhotkova-plena-suchy-zip-petit-lulu

Podložka z ovčí kůže – Fellhof 

“Jedna z nejlepších věcí pro miminko. Má v kočárku v zimě i v létě.”

Lucie

13378-podlozka-z-ovci-kuze-fellhof

Denní krém Krásná slečna Havlíkova Apotéka 

“Když jsem se začala zajímat o fungování těla a vysadila antikoncepci, tento krém mi hodně pomohl s pletí.”

Hana

30428-denni-krem-krasna-slecna-apoteka

Barefoot botičky Rainbow Green Attipas 

“Vynikající, krásné a praktické. Náš Jonáš v nich strávil už dvě sezóny od jara do podzimu a nenosí nic jiného. Žádné jiné botičky nejsou tolik pružné a tenké, aby byly opravdu barefoot. Jsou malé a skladné, vždycky mám  s sebou náhradní pár, když se ty první promáčí – děti můžete nechat si v nich hrát v blátě, písku i vodě. Dají se vyprat a přes noc uschnou.”

Barbora

25067-barefoot-boticky-rainbow-green-attipas

Dětské ekopleny MAXI Beaming baby

“Super. Používali jsme je na dovolené. Nemám srovnání s jinými papírovými plenami, ale nic nám neproteklo ani žádné opruzení. Přes můj odpor k papírovým plenám jsem byla spokojená. Junior taky.”

Alice

35695-detske-ekopleny-maxi-beaming-baby

Zavazovací plena Disana

“Skvělá vázačka! Dá se dle potřeby vycpat skutečně hodně vkládačkami, přizpůsobí se novorozeneckému zadečku i většímu dítěti. Pevně a bezpečně obepne nožičky, aniž by dělala otlaky (jako často dělají kalhotovky). Na noc nebo do autosedačky je nutné doplnit vlňáčky, kvůli provlhání.”

Šárka

91-zavazovaci-plena-disana

Skleněná láhev Drinkit PUNTÍK 0,5 l 

“Pít ze skleněné lahve nejen doma či na návštěvě, ale kdykoliv chcete, je úžasné a nesrovnatelné s klasickými plastovými lahvemi.”

Hana

27487-sklenena-lahev-drinkit-puntik-0,5-l

Inspirační karty Cesta životem v rámečku 

“Krásný osobní dárek.”

Hana

 32447-inspiracni-karty-cesta-zivotem-v-ramecku

Svá hodnocení můžete přidávat ke každému z produktů v e-shopu Brány k dětem.


Děkujeme vám, že sdílíte své zkušenosti a že nám tak pomáháte dále vylepšovat náš sortiment 🙂

Další články

Komentáře

Zatím tu nic není... Ale můžete být první! :)
Přidat komentář

Související články

Zákaznické recenze – 10 tipů pro srpen

V první polovině prázdnin jste nám poslali tolik komentářů k našim výrobkům, že vybrat deset nejzajímavějších a nejinspirativnějších byl celkem náročný úkol. Moc vám děkujeme! Tady jsou srpnové zákaznické tipy, včetně jednoho pánského […]

7 mýtů o menstruačním kalíšku

Menstruační kalíšek – pro jedny fantastická revoluce v intimní hygieně, která ženě zaručí při jejích „dnech“ maximální pohodlí, ušetří peníze za tampóny a vložky a ještě chrání životní prostředí; pro […]

EKO Láhve aneb Dejte sbohem jedovatým plastům!

Možná vás nebaví dvakrát týdně vláčet ke kontejneru tašku plnou prázdných PET lahví. Ještě spíš se vám za ně nechce zbytečně utrácet, když vám doma z kohoutku teče pitná voda. […]