Zákaznické recenze – 10 tipů pro srpen

V první polovině prázdnin jste nám poslali tolik komentářů k našim výrobkům, že vybrat deset nejzajímavějších a nejinspirativnějších byl celkem náročný úkol. Moc vám děkujeme! Tady jsou srpnové zákaznické tipy, včetně jednoho pánského komentáře (vzácnost, které si považujeme :-)) i zahraničního příspěvku:


Molly – termopodložka Amazonas

“Super na pikniky nebo i doma na podlahu pro děti na hraní. Vespod je nepromokavá vrstva, což je na trávu ideální. Podložka je dodávána v praktickém pytlíku jako spacák, takže sbalíte, hodíte na rameno a můžete vyrazit kam chcete.”
Lucie

16564

PŮJČENÍ – šátek Oscha 4,7m Liberty Maya

“Úžasný šátek, měkký, nosný, drží báječně v úvazu. Navíc skvělé barvy, a dítě se nepotilo, i v docela teplé letním počasí. Doporučuji. “
Anna

35886

Oplach lahví Clean touch Y&B

“Parádní věc! Používám k čištění plastových lahví na vodu a na smoothie, poradí si i se skleněnými vázami a krásně vyčistil i starou termosku zanesenou od čaje.”
Justina

26648

 

Skutečně Zdravý Mix Mixit

“Chuťově výborné! Díky čokohoblinkám chutná i těm, co müsli moc nemusí.”
Naďa

37277

Pomalé rodičovství / Helle Heckmannová

“Rozhodně inspirativní čtení. Čte se dobře a rychle. Nebojme se zpomalit a dopřát dětem čas, jednoduchou organizaci dne a taky pobyt venku.”

Šárka

https://www.branakdetem.cz/pomale-rodicovstvi-helle-heckmannova.htm


Hacka plus Pech

“Hačka je vynikajúci vynález uľahčujúci rodičom hodiny kolísania na rukách. Náš malý zaspával na rukách a po uložení na posteľ sa vždy zobudil, no teraz už keď máme hačku, tak zaspáva cez deň v nej. My máme viac času a hlavne voľné ruky. Bola to láska na prvý pokus, keďže drobec v nej zaspal hneď na prvý krát, a spí v nej bežne 2-3 hodiny. Palec hore ;)”

Katarína

 

https://www.branakdetem.cz/hacka-plus-pech.htm

 

 Přírodní krémový deodorant pro muže Libebit

“Skvěle voní téměř po celý den, nezanechává stopy a hlavně nedráždí. Dóza vypadá malá, ale vydrží opravdu dlouho.”

Adam

 

https://www.branakdetem.cz/prirodni-kremovy-deodorant-pro-muze-libebit.htm


Merino deka Disana

“Perfektní deka, kterou používám hned od porodu. Jakmile s ní přikryji miminko nemusím se bát že mu bude zima, nebo naopak velké horko. Syn mi spinká jenom pod ní. S menší péčí je deka jako nová a pořád perfektní. Je krásně jemná a vůbec nekouše.”

Lucie

 

https://www.branakdetem.cz/merino-deka-disana.htm

 

Víš co jíš? Dětská kuchařka bez nebezpečných éček a chemie

“Dcery, 4 a 7 let, chtějí pořád číst komixy a už si vybraly i první recept na vaření. Některé komixy jsou dost drsné, třeba výroba salámu z kostí, kůží a pařátů nebo sekání hlav kuřátkům v masokombinátu … no, ale zase drsná je i ta realita. Tak jsem zvědavá, jestli ještě někdy budou vymrzovat, že chtějí kuřecí nugety a hranolky v mekáči :-)”

Šárka

 

https://www.branakdetem.cz/vis-co-jis-detska-kucharka-bez-nebezpecnych-ecek-a-chemie.htm

 


Krajková těhotenská noční košile JANA švestková Jožánek

“Velmi pohodlná košile z příjemné bavlny, která skvěle padne. Konferenční velikost mám 34-36, v těhotenství jsem přibrala 19kg, většinu jen v oblasti břicha, a velikost S/M jsem nosila až do porodu. I po zhubnutí téměř na původní váhu mi košile sedí a na kojení je velmi pohodlná. Navíc dobře vypadá, takže se v ní cítím dobře.”

Pavla

 

https://www.branakdetem.cz/krajkova-tehotenska-nocni-kosile-jana-svestkova-jozanek.htm

 

Svá hodnocení můžete přidávat ke každému z produktů v e-shopu Brány k dětem.


Děkujeme vám, že sdílíte své zkušenosti 🙂

Další články

Komentáře

Zatím tu nic není... Ale můžete být první! :)
Přidat komentář

Související články

Walki – výletní batůžek nejen do lesní školky

Nezbytnou součástí výzbroje všech dětí, které navštěvují lesní školky, je bytelný batůžek. Měl by být odolný a nepromokavý, protože ho čeká pobyt v terénu za každého počasí, opatřený hrudním popruhem, […]

Praxe z domácího vyučování

Je to již osmý měsíc, co jsme začali učit naši dceru doma. Respektive, takovou dobu je dcera zapsaná oficiálně v kmenové škole jako domácí žák. Ráda bych s vámi sdílela […]