Zákaznické recenze – 10 tipů pro říjen

Zářijové recenze ovládla přírodní kosmetika – proto jí v říjnové Inspiraci věnujeme samostatnou kategorii zaměřenou na hýčkání pleti v chladných měsících. Nechybí ale ani tipy na ekologické praní, přírodní kartáček nebo látkové vložky. Děkujeme vám za vaše postřehy a těšíme se na další příspěvky!

Vložka Intimka Jane Meracus 

“Mám několik kousků, jsou velmi pohodlné. Vhodné zejména pro poslední dny menstruace, kdy je krvácení už slabé. Rychle schnou a barvy jsou i po opakovaném namáčení a praní žlučovým mýdlem pořád pěkné.”

Anežka

37693-vlozka-intimka-jane-meracus

Nálepka do nočníku My wee friend 

“Po dvou dnech zkoušení čůrání na kytičku je dcera nadšená. Je to veliká motivace a vždycky se těší, jak ji uvidí. Pak se chlubí, jak je šikovná, že je kytička vidět :-)”

Jana

1616-nalepka-do-nocniku-my-wee-friend

Kartáček Curanatura – Bamboo 

“Koupila jsem si kartáček poprvé a jsem spokojená. Mám kartáček, který má i bambusové štětinky, a čistí krásně.”

Pavlína

20703-kartacek-curanatura-bamboo

Vlhčené ubrousky Jackson Reece  

“Jsem s nimi moc spokojená. Začali jsme je používat už po porodu v nemocnici – jsou ekologické; velmi příjemně; hodně vlhčené, takže použiji méně ubrousků; krásně voní = jasná volba. Používáme je na cesty, k lékaři a podobně – hlavně mimo domov. Kupujeme je již rok.”

Lenka

21684-vlhcene-ubrousky-jackson-reece

Denní krém Krásná slečna

“Nejúžasnější krém, který jsem objevila – příjemná konzistence i vůně, milé i skladné retro balení a především: začaly se mi ztrácet jizvy od akné z doby školní docházky!”

Klára

30428-denni-krem-krasna-slecna-apoteka

 

Taška Ecozz kolekce Happy Text 

“Nedám bez ní ani krok :-)”

Hana

28948-taska-ecozz-kolekce-happy-text

Rakytníková pěna pro maximální objem Siberica 

“Krásně voní, vlasy jsou po ní hebké, lesklé, krásně rozčesatelné i bez kondicionéru a s použitím fénu mým jemným vlasům alespoň trošku objem dodala (aniž bych musela použít jako obvykle objemové tužidlo). Takže určitě pořídím znovu.”

Andrea

22449-rakytnikova-pena-pro-maximalni-objem-siberica

Mýdlové ořechy na praní v biokvalitě Y&B

“Používám mýdlové orechy+PUER na praní látkových plen. Samotnou mě překvapilo, jak skvělých výsledků lze dosáhnout touto cestou. Pleny jsou po roce krásně bílé a v super stavu. Skvrny je potřeba předeprat. Pleny vždy máchám.”

Iveta

31874-mydlove-orechy-na-prani-v-biokvalite

Biobavlněné pleny Staré časy Natural 70x70cm Kikko

“Velmi kvalitní, nejlepší čtvercové pleny, které jsem zatím vyzkoušela.”

Martina

38168-biobavlnene-pleny-stare-casy-natural-70x70cm-kikko

Šampon nimbový Naturinka 

“Moc příjemný, nevysušuje. Vlasy jsou po něm příjemně vzdušné a mají objem.”

Hanka

36715-sampon-nimbovy-naturinka

Svá hodnocení můžete přidávat ke každému z produktů v e-shopu Brány k dětem.


Děkujeme vám, že sdílíte své zkušenosti s ostatními zákazníky a že nám tak zároveň pomáháte dále vylepšovat náš sortiment 🙂

Další články

Komentáře

Zatím tu nic není... Ale můžete být první! :)
Přidat komentář

Související články

Zákaznické recenze – 10 tipů pro srpen

V první polovině prázdnin jste nám poslali tolik komentářů k našim výrobkům, že vybrat deset nejzajímavějších a nejinspirativnějších byl celkem náročný úkol. Moc vám děkujeme! Tady jsou srpnové zákaznické tipy, včetně jednoho pánského […]

EKO Láhve aneb Dejte sbohem jedovatým plastům!

Možná vás nebaví dvakrát týdně vláčet ke kontejneru tašku plnou prázdných PET lahví. Ještě spíš se vám za ně nechce zbytečně utrácet, když vám doma z kohoutku teče pitná voda. […]

Zákaznické recenze – 10 tipů pro září

Ani srpnová parna vás neodradila od toho, abyste nám posílali hodnocení našich produktů. A my si toho považujeme 🙂 Děkujeme vám, těšíme se na další vaše postřehy a představujeme desítku […]