Ohlasy účastníků Kongresu pro rodiče

Na přelomu října a listopadu jsme pořádali úplně první on-line kongres zaměřený na respektující a intuitivní péči o děti. Registrovalo se do něj téměř 3 800 rodičů, kteří měli možnost v devíti dnech zdarma zhlédnout devět kongresových rozhovorů s českými renomovanými lektory. Moc nás potěšila zpětná vazba, kterou nám diváci poskytli. Máme radost, že videa sledovali nejenom rodiče, ale také prarodiče i páry, které děti ještě nemají. A že si z nich všichni odnesli pořádnou porci inspirace. Těšíme se na vás při dalších našich akcích!

“Široký záběr, každá přednáška z jiného soudku, některé pro mne zcela nové, jiné spíš opakování, ale i tak jsem si v každé něco našla, děkuji moc! Velmi přínosné!”

“Jsem už babička tří vnuček, kurz jsem sledovala a uronila nejednu slzu, jak jsem vzpomínala, jak jsem byla vychována já, jak jsem vychovávala své děti. Je úžasné, že kultura vztahů se stále vyvíjí a že existují takoví ryzí lidé jako Vy. Díky za Vaši otevřenost a nepředstírané lidství, seminář mě moc posunul a můžu říct, je to další element k uzdravování mojí minulosti a sebepřijetí, takže moc díky!”

“Díky! Získala jsem nejen mnoho nových informací, ale i nových podnětů k zamyšlení a poznala několik nových inspirativních lidí. Určitě se chystám minimálně pro “diagnózu” k paní Polarczyk 😉 a přidám ve sběru bylinek a rostlinek všeho druhu.”u_3176

“Krásná témata aktuální pro každého rodiče a hlavně krásní, milí přednášející, kteří Vás přimějí zamyslet se nad sebou a nad smyslem rodiny, života a základních hodnot, na které se bohužel hodně zapomíná :-)”

“Jsem naprosto nadšená z několika poznání, které jsem běžně přehlížela. Díky tomuto kongresu jsem se více naučila naslouchat svému dítěti a díky tomu si lépe rozumíme a už se tolik nehádáme, takže tisíceré DÍKY LUCINKO. Jste úžasná společně s vaším týmem :-)”

“Velmi děkuji! Super nápad, jak dostat trochu “vzdělání a kultury” 😉 mezi nás maminky na mateřské, kde je ke všemu i nevysoký rozpočet. Shltla jsem 7 videí a musim říct, že mi byla přínosná. Též děkuji za úžasný úsměv paní Lucie, jenž mě vždy dobíjel! Krása! Láska!”

“Už 11 měsíců se s manželem těšíme z naší první dcerky. Občas to není jednoduché, ale to každý rodič dobře ví. Protože jsme se rozhodli ubírat se ve výchově, ale i ve spoustě jiných věcí dnes řečeno alternativním způsobem, bývá pro mě nejtěžší obhájit si své postoje a hlavně najít podporu a inspiraci pro ně ve svém okolí. Díky Vám za podobné projekty, které dávají možnost sdílení a vědomí, že v tom nejsme sami. Navíc nám přinášejí spoustu cenných informací a rad, které bohužel často nemůžeme získat od svých rodičů, protože způsob jejich výchovy byl jiný.”

“Jsem nesmírně vděčná, že se Kongres uskutečnil a byl dostupný prakticky pro každého. Otevřel mi dveře k tématům, o kterých jsem neměla potuchy. Postupně se k tématům vracím a studuji detailněji. MOC DĚKUJI!!! S láskou Zuzka s rodinou”

“Velice se mi líbil výběr přednášek i hostů. Na každé video jsem se moc těšila, a i když vlastní děti ještě nemám, dozvěděla jsem se mnoho zajímavých informací.”

“Naprosto parádní kongres, děkuji mockrát. Udělejte další, nějaké prohloubení informací :-)”

“Moc děkujeme za celý kongres. Byl to skvělý nápad. S partnerem jsme pravidelně sledovali. Skvělá témata. Spoustu zajímavých informací. I jsme se oba shodli, že je nám líto, že to skončilo. Bylo to vždy milé překvapení, že nám každý den přišel mail s přednáškou.”img_2906

“Celkový obsah kongresu naozaj výborne zvolený – z oblasti stravy, základy kontakrneho rodičovstva, z oblasti duchivneho rozvoja… pre začiatočníkov dokonalý kongres všetko krásne zhrnuté deň po dni, no zároveň pre nás pokročilých každý deň možnosť nájsť niečo nové možno len jednu veticku.. ale predsa každého to muselo posunúť ďalej :-)”

“Bezvadné, moc poučné i pro mě, i když mám děti ve věku 30+. Nestihla jsem vše, proto objednávám kongresový balíček a doufám, že jej v rodině v budoucnu využijeme. Mělo by to být povinné studium pro nastávající rodiče. Během rozhovoru Mentální jazyky jsem poznala, jaké typy jsou moje děti a proč na každé platilo něco jiného. Dnešním rodičům můžeme my starší jen závidět. Díky moc vám všem za vaši záslužnou práci, čiší z vás plno optimismu a nadšení, vše bezvadně podané s nadhledem a humorem, super! Přeji hodně dalších spokojených rodičů a jejich dětí.”

“Moc krásne, poučné, dojímavé, vnímavé, pohodové, z každej témy som cítila životné dobitie môjho srdiečka a ubezpečovala som sa, že to ako vychovávame spolu s manželom svoje tri deti je správne. Moc ďakujem za prínosný kongres, info z neho sa budem snažiť šíriť len v tom dobrom ďalej do rodín a využívať, čo najviac podľa schopností a možností i u nás doma :-)))”

Program Kongresu pro rodiče najdete ZDE.

Kongresová videa si můžete objednat v balíčku za příjemnou cenu. A pozor – až do konce listopadu k nim jako bonus dostanete i přístup k přednášce Lucie Harnošové o bezplenkové komunikační metodě z programu Radost s dětmi. Více informací najdete ZDE.

Další články

Komentáře

Zatím tu nic není... Ale můžete být první! :)
Přidat komentář

Související články

Výchova nevýchovou aneb jde to i bez křiku a výčitek

Většina rodičů zná každodenní trable v komunikaci s dětmi. Stává se, že dokolečka opakujeme ty samé nefunkční vzorce a výsledkem bývá oboustranná rozlada. Leckdy vlastně ani nevíme, jak některé situace […]

Kontaktní rodičovství stručně

Kontaktní rodičovství je velmi intuitivní rodičovství, kdy rodiče vnímají své dítě a respektují jeho povahu a potřeby a citlivě na ně reagují. Věříme, že pro děti je zdravé a naplňující, […]

Láskyplná výchova ovlivní dítě na celý život

Pokud si nevíme rady s nejmladšími členy rodiny, jsou tu lidé s otevřeným srdcem, kteří nás mohou vést. Jedním z nich je i Martina Hanáčková, která se věnuje Aktivnímu vědomému […]