Brána k dětem: Naše hodnoty

Rozhodli jsme se, že vám na sebe něco prozradíme a necháme vás nahlédnout “pod pokličku” Brány k dětem. S radostí i hrdostí vám představujeme naše HODNOTY, jak jinak inspirované všemi smysly:

Čich – inovace
Změnu prostě cítíme ve vzduchu a jsme hrdí, že ve svém oboru patříme mezi průkopníky a vizionáře. Inovovat, růst a hledat nové cesty – to je naše srdeční téma. Baví nás neustále připravovat novinky, které nás i vás těší a inspirují. Ať to jsou nové produkty, kurzy nebo projekty týkající se kontaktního rodičovství.

Zrak – focus
Zaměřujeme se na potřeby každého zákazníka, každého člena týmu i na každý náš úkol, protože jen tak ze sebe můžeme vydat to nejlepší a posouvat sebe i celý tým dál. Zároveň se ale snažíme udržet si nadhled a vnímat Bránu k dětem jako jeden propojený celek, jehož jsme aktivní součástí.

Sluch – leadership
Komunikace je pro nás klíčová – naslouchat vám, kolegyňkám, ale i sami sobě, protože věříme, že všechno začíná od jednotlivce. Chceme, abyste si u nás užívali přátelskou a inspirující atmosféru, která je pro nás důležitá i v našich pracovních vztazích. Jen tam, kde jeden druhému naslouchá, je možné respektovat a být respektován.A_smysly_20151208

Hmat – spolupráce
Držíme při sobě – Bránu k dětem pohání úžasný tým, jehož členové jsou obdařeni mnoha talenty, které se navzájem doplňují a podporují. Tento potenciál se snažíme rozvíjet a využívat při naší spolupráci. Zároveň si uvědomujeme, že i každý zákazník k nám přichází s individuálními potřebami, které respektujeme a společně se je snažíme naplňovat.

Chuť – svoboda
Nebojíme se dělat věci nově, jinak a svobodněji – ať už jde o kontaktní rodičovství nebo ženskou ekohygienu. Zároveň si ale uvědomujeme, že i svoboda má své hranice a že musí být spojená i s velkou dávkou zodpovědnosti a ohleduplnosti. To nás motivuje k neustálému zlepšování nejen v pracovním životě. Těší nás, že si stále více z vás vychutnává svobodu v podobně zdravějších alternativ a že je dopřáváte i svým dětem.

6. smysl – smysluplnost
Když na ulici potkáváme spokojené „nosící“ rodiče, když se těšíme do práce na skvělé kolegy, když přijde e-mail s pochvalou… prostě cítíme, že naše práce má smysl. A že uspokojuje nejen nás, ale také vás, naše zákazníky. Jsme rádi, že takovými každodenními malými „kapkami“ společně přispíváme do oceánu pozitivních změn.

Další články

Komentáře

Přidat komentář

Související články

Představujeme tým: Za oponou jeviště prodejen…

Pokračujeme v představování našeho týmu. Tentokrát se pro vás vzájemně vyzpovídaly kolegyňky Petra Chuchrová a Katka Stojaspalová – obě z marketingového oddělení. Na prodejnách je tak často nepotkáte, ale pro […]